KULLANICI GİRİŞİ
Tüm branşlarımızda ilgili danışman arkadaşlarımız sizlerle birebir ilgilenmektedirler.DANIŞMAN TALEP ET
Sağlık Sigortası  BAŞVURUN

Grup Saglık Sigortası
Grup Sağlık Sigortası Bilgi Hayat Sigorta A.Ş. güvencesiyle aynı tüzel kişilik bünyesinde (şirketler, vakıflar, dernekler) çalışan ve yöneticilerini kapsam altına alan bir poliçedir. Grup Sağlık Sigortalarımız "Grup özel Sağlık Sigortası" ve "Grup Klasik Sağlık Sigortası" olarak iki farklı ürün seçeneğiyle hizmetinizdedir.


Grup özel Sağlık Sigortası

Bilgi özel Sağlık Sigortası' nın paket planları (Plan A, Plan D, Plan DK, Plan E, Plan G, Plan H, Plan K ve Ekonomik Plan (Plan F) olarak adlandırdığımız paket planlardan oluşmaktadır. Plan D ve DK hariç tüm paketlerimiz hem ayakta hem yatarak tedavi teminatlarınızı, Plan D ve DK ise sadece yatarak tedavi teminatlarınızı kapsamaktadır. Yaptığınız sağlık harcamalarını Plan D, Plan DK, Plan E, Plan G, Plan H ve Ekonomik Plan paketlerinde sunduğumuz teminat, uygulama esasları ve tedavi görülen anlaşmalı sağlık kuruluşunun türüne göre limit şartı aranmaksızın (limitsiz) , Plan K 'da ise ayakta yaptırdığınız tedavi masraflarınızı teminat limiti kapsamında, yatarak yapılan tedavi masraflarınızı ise limit şartı aranmaksızın (limitsiz) karşılıyor) aynı tüzel kişilik bünyesinde faaliyet gösteren gruplara özel indirim ve imkanlarla sunulabilmektedir. Böylece grup içindeki fertler özel Sağlık Sigortası'na indirimli fiyatlarla ulaşabilmektedir.

Grup Klasik Sağlık Sigortası
Grup Sağlık Sigortası ile gruplar istedikleri teminatları ve limitleri serbestçe belirleyerek tercihlerine göre yatarak ve ayakta oluşan teşhis ve tedavi giderlerini sigorta güvencesi altına alabilirler. Grup Sağlık Sigortası'nın coğrafi sınırı tüm dünya olup gruptaki kişi sayısına göre özel indirimler yapılabilmektedir.

Nerelerde tedavi olabilirsiniz?
Bilgi Grup Sağlık Sigortası ile Türkiye çapında yaygın ve en iyi imkanlar sunan Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımızdan sağlık hizmeti alabilirsiniz.

 
Borderless